Kendi Gücünü Hisset

ultima-merkez

BİZ KİMİZ

Türkiye'nin en genç ve yeni spor markası Ultima'yı sizlere 40 yılı aşkın güven ve tecrübeye sahip firmamız ile kaliteyi uygun fiyata arayan müşterilerimize sunuyoruz.

En son yenilik ve teknolojiler kullanılarak üretilen Ultima markalı ürünlerimiz, sürekli olarak kendi yenileyen ve denetlenen kalite politikamız kontrolünde tüketicilere ulaştırılır.

Teknik servislerimiz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye çapında hizmet verir.

İstanbul Avrupa yakasındaki 15 bin metrekare'lik modern depolama ve lojistik merkezimizden Türkiye'nin dört bir yanına dağıtım operasyonları gerçekleştirilmektedir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak, tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, müşterilerimizle ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

ultima-depo