Kendi Gücünü Hisset

müşteri memnuniyeti

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ULTIMA markası olarak bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Uzman ekibimiz haftanın 7 günü her türlü destek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Yaşayabileceğiniz herhangi bir teknik problem veya ürünlerle alakalı sorularınız için 0212 4820280 numaralı teknik destek hattından bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ULTIMA ürünleri fatura tarihinden itibaren 2 sene yedek parça ve servis garantisi altında olup uzman ekibimiz tarafınca ücretsiz servis ve yedek parça hizmeti verilmektedir.

Aldığınız ULTIMA ürün veya ürünlerini fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz.

ORJİNAL AMBALAJ

Bütün ULTIMA ürünleri, müşterilerimize orijinal ambalajı içerisinde teslim edilmektedir. Açılmış koli veya kullanılmış ürün sevkiyatımız kesinlikle yoktur.

Kargodan kaynaklanabilecek herhangi bir hasar veya eksik parça ULTIMA garantisi altında olup her türlü sorunda 0212 4820280 numaralı telefondan teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. Eksik ya da hasar görmüş parçanın yenisi size aynı gün içerisinde ücretsiz olarak kargolanacaktır.

orjinal ambalaj
kolay kurulum

KOLAY KURULUM

ULTIMA ürünleri kolay kurulum sistemine göre dizayn edilmiş olup montaj işlemini müşterilerimiz kendileri rahatlıkla yapabilmektedir. Montaj için gerekli bütün aletler orijinal kolinin içinde olup ürün sayfasındaki kolay kurulum videosunu izleyerek kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz ürününüzü rahatlıkla kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

GARANTİSİ KESİNLİKLE BOZULMAZ

SÜPER HIZLI KARGO

Saat 17.00 a kadar sipariş verilen bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul içi sevkiyatlar 1 iş günü olup İstanbul dışı sevkiyatlar ise 2-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafımızdan size SMS-email ve portalınızdaki mesaj kutunuzdan kargo takip numaranız gönderilmektedir.

Kargonun size teslim edileceği gün dağıtımdan önce SMS, e-mail ve portalnızdaki mesaj kutunuzdan bildirilecek teslimat bilgilendirmesine istinaden teslimat adresinde bulunulması önemlidir.

Kargo ÜCRETSİZDİR.

hızlı kargo
2 yıl garanti

2 YIL GARANTİ

Bütün ULTIMA ürünleri, fatura tarihinden itibaren 2 YIL ücretsiz servis ve yedek parça garantisi altındadır. Türkiye genelindeki servis ağımız garanti kapsamındaki tüm ürünlerimize ücretsiz tamir hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda 0212 4820280 den Merkez teknik destek ekibimizle temasa geçip teknik sorunu bildirmeniz yeterlidir. Merkez teknik ekibimiz sorunu tespit edip bulunduğunuz ildeki yetkili servisi gerekli müdahaleyi yapmak üzere cihazın bulunduğu adresinize yönlendirecektir.

81 İLDE TEKNİK SERVİS

Türkiye'nin 81 ilinde, 131 noktada teknik servisimiz bulunmaktadır. Türkiye çapında bulunan detaylı teknik servis listemize ana menüde bulunan TEKNİK DESTEK linkinden ya da buradan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz il veya ilçedeki teknik servis ile alakalı sorularınız ve talepleriniz için 0212 4820280 Merkez teknik ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm servis noktalarımızdan ULTIMA Müşteri Memnuniyeti Politikasına uygun bir hizmet alabilirsiniz

teknik servis